Aktualne oferty pracy

Specjalista ds. handlu zagranicznego (głównie rynki Europy Zachodniej i UK)

Obowiązki:

•Sprzedaż mięsa głównie na rynkach zagranicznych, sporadycznie również zakup

• Dbanie o odpowiedni przebieg procesu sprzedaży

• Analiza wyników i monitoring rynku

• Realizacja celów wyznaczonych w procesie planowania sprzedaży

• Prowadzenie negocjacji handlowych z klientami i dostawcami

• Sporządzanie ofert i kalkulacji na potrzeby realizacji sprzedaży

• Obsługa posprzedażowa

Od naszego przyszłego pracownika oczekujemy:

• Doświadczenie w procesach zakupu i sprzedaży międzynarodowej– warunek konieczny

• Biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

• Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych również na rynkach zagranicznych

• Umiejętność budowania długofalowych relacji z Klientem biznesowym

• Samodzielność w działaniu i umiejętność organizowania własnej pracy

• Motywacja i zaangażowanie

• Mile widziane doświadczenie w branży mięsnej

• Znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• Realny wpływ na rozwój firmy i procesu

• System szkoleniowy i wdrożeniowy - przygotujemy Cię do pracy i pokażemy jak w najlepszy sposób wykorzystać Twoje umiejętności

• Kartę Multisport

• Prywatną opiekę medyczną

• Rynkowe stawki wynagrodzenia uzupełnione systemem premiowym

Wszystkie zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: jz@meatteam.pl

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli zezwalającej na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Meat Team Poland - The Best Way to Meat!

Nieustannie rozwijamy naszą działalność, zdobywamy nowe rynki i poszerzamy ofertę produktową.

Jesteśmy zgranym zespołem, który w codziennej pracy kieruje się takimi wartościami jak: rzetelność, otwartość, czy wzajemny szacunek i zrozumienie. Dlatego praca w Meat Team Poland daje nam satysfakcję z tego, co robimy i jak robimy. I chcemy, by tak zawsze było!

Jeśli chcesz pracować w stabilnej firmie, która ceni dobrze wykonaną pracę i jednocześnie daje możliwość realizacji swoich pomysłów, prześlij swoje CV. Być może jesteś osobą, której będziemy wkrótce potrzebować!

Zapraszamy do współpracy!